Menu

Popularne gry planszowe

Kwiecień 11, 2018 - Ankat

Wielbicieli gier planszowych nie brakuje zarówno w Polsce, jak i na świecie. W ostatnim czasie można zauważyć, że gry planszowe przeżywają swój renesans i cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Jeśli macie ochotę na sprawdzenie swoich sił w grze planszowej to warto zainwestować w najfajniejsze gry na świecie, które cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. 

Wbrew pozorom znalezienie takich tytułów będzie naprawdę proste, gdyż na rynku znajduje się mnóstwo świetnych jakościowo gier planszowych w każdej kategorii. Na początku warto jednak zastanowić się, jakie gry planszowe najbardziej was interesują. Największa popularnością cieszą się gry familijne, które idealnie sprawdzą się na wspólnie popołudnie z najbliższymi. Istnieje jednak bardzo rozbudowany rynek gier planszowych dla dorosłych, na którym znajdują się poważne tytuły zapewniające kilkugodzinną rozrywkę. 

Jedną z najpopularniejszych, planszowych gier strategicznych jest Neuroshima Hex. Wielbiciele post apokaliptycznego świata zakochają się w tej grze planszowej i na pewno będzie nieraz wykorzystywana do wspaniałej, długiej rozgrywki. Czas gry to zaledwie półtora godziny, jednak istnieje również możliwość zagrania bardziej zaawansowanego scenariusza. Waszym zadaniem będzie zmierzenie się z mutantami oraz maszynami, które chcą całkowicie wybić ludzkość i zawładnąć planetą. Jest to naprawdę bardzo ciekawa i oryginalna, męska gra planszowa, którą warto posiadać w swojej kolekcji zwłaszcza, gdy jesteście zwolennikami post apokaliptycznych tytułów.